SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Eğer burada listelenmeyen başka sorularınız varsa, birkaç saat içinde sorularınıza cevap için info@elisglobal.net aracılığıyla bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

 • 1

  Nasıl sipariş verebilirim?

  Lütfen yukarıdaki başlıkta yer alan "Sipariş" sayfasındaki formu doldurunuz.

 • 2

  Anlaşma Süreci

  TIR veya parsiyel bazlı talebiniz netleştirilip, kalibrasyon, kilo, cins, ambalaj seçenekleri netleştirildikten ve ülkenizle ilgili gümrük mevzuatı, sertifika ve analiz talepleri her iki tarafça netleştirildikten sonra firmanıza proforma fatura kesilecektir.

 • 3

  Ödeme Seçenekleri

  Elis Global tüm modern bankacılık sistemlerini kullanmaktadır. Ülkenizle ilgili detaylar için lütfen Siparişler sayfası üzerinden veya Bize Ulaşın sayfası üzerinden bilgilerinizi paylaşınız, size en kısa sürede yanıt vereceğiz..

 • 4

  Lojistik ve nakliye?

  Siparişiniz, işleme tesislerimizden itibaren soğuk zinciri özenle korunarak, bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz üzerinden konumu ve ürün sıcaklığı uzaktan takip edilebilir araçlarımızla karayoluyla veya denizyolu üzerinden güvenilir lojistik ortaklarımızla en kısa sürede sağlıklı bir şekilde adresinize ulaştırılır.

 • 5

  Kalite Belgeleri

  Elis Global, müşteri talebinin geldiği ülkenin kurallarına göre tüm sertifika, iyi tarım karnesi, bağımsız laboratuar analizi, zirai mücadele tortu/kalıntı analizi gibi konularla ilgili sertifikaların temin edilmesinden sorumlu olacaktır. Bu resmi talepler, sipariş aşamasında talebi yapan firma ile karşılıklı teyid edilecektir.